AUDI Q3 ÇEKİ DEMİRİ - 2012 yılı ve sonrası modeller


Çeki Demiri: 3.450,00 TL
Adet

Proje: 950,00 TL
Adet


Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 1535 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 715 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.


Audi Q3 Çeki Demiri

Metal bir kanca görünümüne sahip olan çeki demiri, araç sahiplerinin olası arıza durumlarında ya da kasa, karavan, tekerleği bulunan yük için araçlarının ön tampon altına monte ederek kullandıkları bir araçtır. Bazı araçlarda özel olarak imalat edilirken, isteğe göre kendi aracınıza taktırmanız mümkündür. Çekilecek ağırlık hesaplanır ve bu hesaplamaların sonucunda, ihtiyacınız olan çeki demiri çeşitleri değişiklik göstermektedir.

Römork çekebilme izni olan her araca takılması serbesttir. Audi Q3 çeki demiri siparişlerinizde, tamirhanede özel montaj yapılmaktadır. E belgesi, montaj uygunluk raporu, araç kontrol merkezi, trafik tescil müdürlüğüne ait evrakların bulunması gerekmektedir. 

Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 570 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 294 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle
Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
• Havale/EFT İle Ödeme
3.450,00 TL

Benzer Ürünler